Animasyon Akademi

Animasyon Akademi

ÖĞRENCİLERİMİZDEN KAAN ERTAŞ İLE RÖPORTAJIMIZ

Python programlama eğitimi katılımcılarımızdan Kaan bey ile röportajımızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Kendinizden bahseder misiniz?

Merhaba benim adım Kaan Ertaş.17 yaşındayım, Robert kolejinde 11. sınıf öğrencisiyim.

Animasyon Akademi’den hangi eğitimleri aldınız?

Animasyon Akademi’den Python dili ile ilgili olarak Python programlama eğitimi aldım.

Eğitiminiz nasıl geçti?

Aldığım Python eğitimleri benim için gerçekten oldukça faydalı oldu. Öğrenmem gerektiğini düşündüğüm bir programlama dersi olduğu için Python eğitimi almaya karar verdim ve gelecekte işme çok yarayacağını düşünüyorum.

Eğitmenimiz hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Dersteki eğitmenim gerçekten bana çok yardımcı oldu. Herhangi bir sorum varsa derste devam etmeden önce onları yanıtlamaya çok önem vermesi benim açımdan oldukça faydalı oldu. Derslerimiz oldulça interaktif geçti. Eğitmenimiz bol uygulamalar ile dersin daha verimli geçmesini sağladı.

Python eğitimi sonrası neler elde ettiniz?

Öncelikle ilk defa bir programlama dili öğrendiğim için daha önce içinde hiç bulunmadığım bir dünyaya girmiş gibi oldum. Gelecekte kullananacağımı bildiğim bir dili öğrenmek beni oldukça memnun etti. Ayrıca programlama ile neler yapılabileceğini görmüş oldum. Programlamanın gücünü fark ettim. Eminim ki gelecekteki işlerde, projelerde çok yararlı olacaktır programlama.

Animasyon Akademi hakkındaki izlenimleriniz nelerdir?

Animasyon Akademi, programlama konusunda oldukça bilgili ve tecrübeli olan eğitmenlere sahip diye düşünüyorum. Bu benim için çok önemli. Ayrıca aradığım birçok sorunun cevabını burada bulma şansına sahip oldum. İlgilenen kişilere teşekkür ediyorum.


Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 ANİMASYON AKADEMİ